Organisasjon og styret

14.02.2017 (Oppdatert: 08.06.2020)

Styret i Norsk Landbruksrådgiving Trøndelag SA

Kontaktinformasjon styret:

Verv Navn Adresse Mobil E-post
Leder Lars Morten Rosmo Skaun 905 84 815 lmrosmo@online.no
Nestleder Ivar Asbjørn Lervåg Høylandet 975 41 746 ial@statskog.no
Styremedlem  Wenche Snildalsli Vuttudal Snillfjord 915 52 461 wvuttudal@hotmail.com
Styremedlem  Anne Segtnan Verdal 416 84 672 anne.segtnan@gmail.com
Styremedlem  Nils Erik Sandblost Oppdal 971 68 918 nils.erik@oppdal.com
1.vara Sissel Langørgen Bosberg 913 72 937 s.langorgen@online.no
2.vara Signe Lillian Nordmeland Steinsdalen 901 67 762 signe.nordmeland@gmail.com
3.vara Ola Joakim Ranheim Jøa 91514152 ola_joakim1@hotmail.com
Styremedlem ansattrepr.  Anders Eggen Melhus 906 03 562 anders.eggen@nlr.no
Styremedlem ansattrepr.  Tilde Sæther Skage i Namdalen 938 18 811 tilde.sather@nlr.no


Fortell oss gjerne hva du gravde etter. Vi jobber med å gjøre sidene våre bedre.
Æsj, det var dumt. Hva lette du etter? Gi oss gjerne en tilbakemelding slik at vi kan gjøre det lettere for deg å finne fram på sidene våre.