Om oss

(Oppdatert: 19.10.2017)

Norsk Landbruksrådgiving Trøndelag SA er en medlemsorganisasjon som tilbyr nøytral rådgiving til 3800 medlemmer i Nord- og Sør-Trøndelag samt Rindal i Møre og Romsdal.

Vi har kompetanse innen bla. jord- og plantekultur, maskinteknikk, landbruksbygg, økonomi, regnskapsføring og HMS. Våre rådgivere har bred kompetanse på mange fagfelt og rådgivinga er basert på forskning, lokale forhold og lang erfaring.

Våre 57 medarbeidere er fordelt på 16 kontor i vårt dekningsområde.

Her kan du melde deg inn som medlem

 

Våre ansatte, sortert på fagområder:

Kontorsted Navn Fagområde Tlf.nr E-postadresse
Snåsa Heidi Rohde Adm.sekr. 928 36 685 heidi.rohde@nlr.no
Leinstrand Jan Arve Langørgen Byggrådgiving Landbruk 402 20 218 jan.arve.langorgen@nlr.no
Leinstrand Knut Erik Ree Byggrådgiving Landbruk 951 38 287 knut.erik.ree@nlr.no
Steinkjer Terje Svarva Byggrådgiving Landbruk 918 85 929 terje.svarva@nlr.no
Steinkjer Vegar Brenne Byggrådgiving Landbruk 954 66 597 vegar.brenne@nlr.no
Steinkjer Ivar Vatn Byggrådgiving Landbruk 911 98 394 ivar.vatn@nlr.no
Steinkjer Kristen Bartnes Daglig leder 90768560 kristen.bartnes@nlr.no
Overhalla Heidi Landfald Hasselvold Drenering 906 52 832 heidi.hasselvold@nlr.no
Åfjord Magne Hårstad Drenering 909 10 158 magne.harstad@nlr.no
Overhalla Per Helge Haugdal Eierskifte 916 43 074 per.helge.haugdal@nlr.no
Stjørdal Ann-Elin Hunnestad Feltassistent 947 95 858 ann-elin.hunnestad@nlr.no
Leinstrand Anders O. Eggen Funksjonstesting 906 03 562 anders.eggen@nlr.no
Steinkjer Jørn Ketil Brønstad Funksjonstesting 959 04 768 jorn.ketil.bronstad@nlr.no
Brekstad Olaug Bach Hagebruk 908 39 595 olaug.bach@nlr.no
Steinkjer Tonje Aspeslåen Hagebruk 958 55 399 tonje.aspeslaen@nlr.no
Steinkjer Toril Skogaker Holm Hagebruk 905 36 018 toril.skogaker.holm@nlr.no
Stjørdal Patrick Sjöberg Hagebruk 407 23 286 patrick.sjoberg@nlr.no
Oppdal Torhild Svisdal Mjøen Hagebruk 955 57 932 torhild.svisdal.mjoen@nlr.no
Leinstrand Ola Fiskvik HMS 911 42 052 ola.fiskvik@nlr.no
Meldal Lars Uvsløkk HMS 970 79 778 lars.uvslokk@nlr.no
Meldal Marit Øien HMS 995 25 463 marit.oien@nlr.no
Overhalla Per Olav Rian HMS 992 98 451 per.olav.rian@nlr.no
Steinkjer Geir Schiefloe HMS 906 74 470 geir.schiefloe@nlr.no
Vannvikan Øyvind J. Røstad HMS 952 14 902 oyvind.rostad@nlr.no
Verdal Ole Petter Hjelde HMS 958 07 396 ole.petter.hjelde@nlr.no
Verdal Per-Leif Hjelde HMS 908 40 652 per.leif.hjelde@nlr.no
Steinkjer Audun Grav Hydroteknikk 952 39 205 audun.grav@ntebb.no
Leinstrand Håvar E. Hanger Jord og plantekultur 958 07 387 havar.hanger@nlr.no
Snillfjord Aage Krokstad Jord og plantekultur 411 01 236 aage.krokstad@nlr.no
Brekstad Anders Braa Jord- og plantekultur 926 08 090 anders.braa@nlr.no
Brekstad Olaug Bach Jord- og plantekultur 908 39 595 olaug.bach@nlr.no
Haltdalen Marte Yseth Jord- og plantekultur 912 43 367 marte.yseth@nlr.no
Leinstrand Anders O. Eggen Jord- og plantekultur 906 03 562 anders.eggen@nlr.no
Leinstrand Håvar E. Hanger Jord- og plantekultur 958 07 387 havar.hanger@nlr.no
Meldal Ragnhild P. Borchenius Jord- og plantekultur 900 09 787 rabo@nlr.no
Oppdal Torhild Svisdal Mjøen Jord- og plantekultur 955 57 932 torhild.svisdal.mjoen@nlr.no
Oppdal Jenny Heggvold Jord- og plantekultur 970 90 579 jenny.kristin.heggvold@nlr.no
Overhalla Eivind Leksås Jord- og plantekultur 913 54 955 eivind.leksas@nlr.no
Rissa Elin Thorbjørnsen Jord- og plantekultur 951 34 103 elin.thorbjornsen@nlr.no
Selbu Sigrid Alstad Jord- og plantekultur 971 30 254 sigrid.alstad@nlr.no
Snillfjord Aage Krokstad Jord- og plantekultur 411 01 236 aage.krokstad@nlr.no
Snåsa Lene Elise Dahl Jord- og plantekultur 900 31 707 lene.dahl@nlr.no
Steinkjer Ingrid Gauslaa Jord- og plantekultur 959 04 769 ingrid.gauslaa@nlr.no
Steinkjer Eva Hedegart Jord- og plantekultur 417 89 890 eva.hedegart@nlr.no
Steinkjer Jørn Ketil Brønstad Jord- og plantekultur 959 04 768 jorn.ketil.bronstad@nlr.no
Stjørdal Jon Olav Forbord Jord- og plantekultur 991 64 452 jon.olav.forbord@nlr.no
Stjørdal Solaug Solem Jord- og plantekultur 418 08 435 solaug.solem@nlr.no
Overhalla Heidi Landfald Hasselvold Jord- og plantekultur 906 52 832 heidi.hasselvold@nlr.no
Åfjord Magne Hårstad Jord- og plantekultur 909 10 158 magne.harstad@nlr.no
Leinstrand Atle Haugnes Maskinteknikk 905 52 238 atle.haugnes@nlr.no
Leinstrand Hilde Stokke Nestleder 986 38 339 hilde.stokke@nlr.no
Steinkjer Solrun Kolstad Nestleder 913 79 938 solrun.kolstad@nlr.no
Oppdal Anne Karin E. Botnan Permisjon   anne.karin.botnan@nlr.no
Stjørdal Elin Sikkeland Permisjon   elin.sikkeland@nlr.no
Overhalla Borgny Grande Permisjon   borgny.grande@nlr.no
Grong Svein Erik Fiskum Regnskap 419 28 897 svein.erik.fiskum@nlrr.no
Grong Torhild Bryhn Regnskap 917 69 340 torhild.bryhn@nlrr.no
Overhalla Jostein Hildrum Regnskap 976 89 558 jostein.hildrum@nlrr.no
Overhalla Odd Fuglum Regnskap 472 73 881 odd.fuglum@nlrr.no
Grong Knut Ivar Fiskum Regnskap 951 04 998 knut.ivar.fiskum@nlrr.no
Høylandet Odd Gisle Vie Regnskap 480 44 963 odd.gisle.vie@nlrr.no
Overhalla Kitt Aspnes Regnskap, adm.sekr 416 12 034 kitt.aspnes@nlrr.no
Leinstrand Anders O. Eggen Økologi 906 03 562 anders.eggen@nlr.no
Rissa Elin Thorbjørnsen Økologi 951 34 103 elin.thorbjornsen@nlr.no
Steinkjer Toril Skogaker Holm Økologi 905 36 018 toril.skogaker.holm@nlr.no
Steinkjer Eva Hedegart Økologi 417 89 890 eva.hedegart@nlr.no
Leinstrand Håvar E. Hanger Økonomi 958 07 387 havar.hanger@nlr.no
Leinstrand Siri J. Langmo Økonomi 913 89 813 siri.langmo@nlr.no
Overhalla Per Helge Haugdal Økonomi 916 43 074 per.helge.haugdal@nlr.no
Snillfjord Aage Krokstad Økonomi 411 01 236 aage.krokstad@nlr.no
Steinkjer Bård Næss Økonomi 411 08 504 bard.nass@nlr.no
Steinkjer Dagunn Onsaker Moum Økonomi 926 37 083 dagunn.o.moum@nlr.no